Dokumenty nadzoru
rok szkolny 2011/12
Planowanie pracy
Realizacja zadań
- Ocena pracy nauczyciela
- Ewaluacja i diagnoza
- Praca wychowawczo-opiekuńcza
- Praca dydaktyczna
- Arkusze obserwacji
Podsumowanie pracy
- Informacja z realizacji planu nadzoru
- Sprawozdania dyrektora
- Sprawozdania nauczycieli
- Sprawozdania zespołów przedmiotowych i zadaniowych
Kontrola zarządcza
- Kontrola zarządcza w pigułce
- Standardy grupy A
- Standardy grupy B
- Standardy grupy C
- Standardy grupy D
- Standardy grupy E
Kadry w oświacie
Biblioteczka dyrektora
Polecamy
Komunikaty KO
Konferencje informacyjne dla nauczycieli z zakresu ewaluacji wewnętrznej i zewnętrznej
Szczecin, dn. 2 września 2010 r.
KO-I-AP-0030/35/2010
Szanowni Państwo
Nauczyciele
szkół i placówek
województwa zachodniopomorskiego
Serdecznie zapraszam zainteresowanych nauczycieli szkół i placówek województwa zachodniopomorskiego do wzięcia udziału w konferencjach informacyjnych na temat ewaluacji zewnętrznej i wewnętrznej w nadzorze pedagogicznym. Konferencje poprowadzą wizytatorzy przeszkoleni w zakresie ewaluacji w ramach programu wzmocnienia efektywności systemu nadzoru pedagogicznego i oceny jakości pracy szkoły – ETAP II realizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w partnerstwie z Uniwersytetem Jagiellońskim.
Konferencje odbędą się:
- 29 września 2010 roku, godz. 13.00 w Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie przy ul. Gen. J. Sowińskiego 68 - dla nauczycieli szkół i placówek z powiatów: choszczeńskiego, goleniowskiego, gryfińskiego, kamieńskiego, łobeskiego myśliborskiego, polickiego, pyrzyckiego oraz miast Szczecina i Świnoujścia;
- 30 września 2010 roku, godz. 13.00 w Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie przy ul. F. Ruszczyca 16 - dla nauczycieli szkół i placówek z powiatów: białogardzkiego, drawskiego, gryfickiego, kołobrzeskiego, 2. koszalińskiego, sławieńskiego, szczecineckiego, świdwińskiego, wałeckiego oraz miasta Koszalina.
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w konferencji może uczestniczyć tylko jeden przedstawiciel szkoły. Zgłoszenia prosimy przesłać do 15 września 2010 r. za pośrednictwem poczty e - mail:
- deklarację udziału w konferencji w Szczecinie - hmarkowska@kuratorium.szczecin.pl
- deklarację udziału w konferencji w Koszalinie - mdomaradzka@kuratorium.szczecin.pl
Decyduje kolejność zgłoszeń.
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz adresu szkoły/ placówki (w tym adresue- mail), w której nauczyciel jest zatrudniony.
Zachodniopomorski Kurator Oświaty
Artur Gałęski
Data: 2010/09/02
Województwo: zachodniopomorskie
Porady eksperta

Lista Top 10
Najczęściej pobierane dokumenty w ciągu ostatnich 30 dni
- Uchwała Rady Pedagogicznej w sprawie zmian w statucie
- Sprawozdanie klasyfikacji
- Sprawozdanie dyrektora szkoły ze sprawowanego nadzoru
- Sprawozdanie dyrektora szkoły ze sprawowanego nadzoru - wersja II
- Uchwały klasyfikacyjne
- Informacja o pracy szkoły podstawowej i wnioski dyrektora z nadzoru pedagogicznego
- Sprawozdanie dyrektora z nadzoru - monitorowanie realizacji podstawy programowej
- Sprawozdanie wychowawcy z klasyfikacji klasy za pierwszy okres roku szkolnego
- Lista kontrolna A1
- Procedura przetwarzania danych osobowych uczniów





