Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY

POLECAMYKomunikaty KO

"Dramat i tragedię pozostaw teatrowi" - IX edycja przeglądu małych form teatralnych

KOSiW – 071/11/1/10

 

Białystok, 2010-09-14

Państwo
Dyrektorzy gimnazjów
w województwie podlaskim

 

Miło nam jest Państwa poinformować, iż w roku szkolnym 2010/2011 odbędzie się IX edycja przeglądu małych form teatralnych dla młodzieży gimnazjów województwa podlaskiego „Dramat i tragedię pozostaw teatrowi”, realizowana przez Kuratorium Oświaty oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku.
       

W ramach przeglądu przewiduje się, tak jak w latach ubiegłych, przeprowadzenie w marcu 2011 roku eliminacji strefowych oraz w maju 2011 roku Gali Finałowej.
       

Rejestracja zespołów zainteresowanych udziałem w przeglądzie odbywa się formie elektronicznej w nieprzekraczalnym terminie do 30 października 2010r.

 

Jeżeli ze szkoły w przeglądzie planują wziąć udział dwa zespoły (lub więcej), każdy z nich powinien dokonać odrębnej rejestracji.
       

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że wszystkie materiały dotyczące projektu będą zamieszczane na stronie internetowej Kuratorium Oświaty oraz Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Białymstoku.

 

 

Materiały

Data: 2010/09/14

Województwo: podlaskie

 
Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2017 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT