Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

DOKUMENT DO SPRAWDZENIA

ZAMÓW DOKUMENT

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNYKomunikaty MEN

List Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018

Szanowni Państwo
Dyrektorzy,
Nauczyciele, Pracownicy oświaty,
Rodzice i Uczniowie
szkół, przedszkoli i placówek oświatowych
województwa świętokrzyskiego

 

Drodzy Państwo,

dziś inaugurujemy nowy rok szkolny 2017/ 2018. Wraz z nim podejmujemy nowe wyzwania związane z wdrażaniem reformy edukacji. To dzięki pozytywnym zmianom możemy kształtować rzeczywistość na miarę naszych oczekiwań i z satysfakcją obserwować efekty podejmowanych działań. Wierzę, że ta zmiana jest potrzebna polskiej szkole.

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Oświaty,

ten rok szkolny będzie rokiem szczególnych zmian. Do tego, czy będą „dobre” potrzebne jest Wasze wsparcie. Wierzę, że wzorem lat ubiegłych Państwa działania i zaangażowanie w ten proces pozwoli urzeczywistnić często niełatwe przedsięwzięcia. Dyrektorom, nauczycielom, wychowawcom oraz pracownikom szkół i placówek, wszystkim osobom zaangażowanym w sprawy oświaty pragnę złożyć życzenia pełnej realizacji wszystkich zamierzeń, które towarzyszą nam na progu rozpoczynającego się roku szkolnego 2017/2018.

Drodzy Uczniowie,

mam nadzieję, że wprowadzane w oświacie zmiany spowodują, że nauka w szkole przyczyni się do rozwijania Waszych zainteresowań i zdobycia umiejętności, dzięki którym z łatwością będziecie podejmować się kolejnych życiowych ról i wyzwań. Życzę Wam aby rozpoczynający się rok szkolny był pełen sukcesów, osiąganych w atmosferze dobrej współpracy, cierpliwości i wyrozumiałości względem siebie.

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

w nowym roku szkolnym w sposób szczególny zwróćmy uwagę, aby szkoła, oprócz dbałości o wiedzę i umiejętności, stwarzała uczniom sprzyjające warunki do nauki i zabawy oraz dbała o ich bezpieczeństwo. Niech osiągnięcia Waszych dzieci będą nieustającym powodem do dumy.

Wszystkim Państwu jeszcze raz życzę udanego roku szkolnego, entuzjazmu i zapału do pracy, odkrywania na nowo swoich pasji oraz samych sukcesów.

 

 

Kazimierz Mądzik

Świętokrzyski Kurator Oświaty 

Data: 2017/09/04

 
Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2020 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT