Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

DOKUMENT DO SPRAWDZENIA

ZAMÓW DOKUMENT

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNYKomunikaty MEN

Rekrutacja do XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

W poniedziałek, 29 lutego ruszy rekrutacja do XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. 1 czerwca 2016 roku młodzi posłowie już po raz 22 zasiądą w ławach poselskich.

W tym dniu zostanie opublikowany także temat przewodni tegorocznej sesji. Poznamy również regulamin rekrutacji, który pozwoli wyłonić 230 dwuosobowych zespołów z całej Polski. Posłowie Sejmu Dzieci i Młodzieży będą obradować nad projektem uchwały, wypracowanym wcześniej na posiedzeniu komisji problemowej.

Sejm Dzieci i Młodzieży to wyjątkowy projekt edukacyjny Kancelarii Sejmu. Realizowany jest we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, Ośrodkiem Rozwoju Edukacji oraz Instytutem Pamięci Narodowej. Jego główny cel to kształtowanie postaw obywatelskich, a także szerzenie wśród młodzieży wiedzy na temat zasad funkcjonowania polskiego Sejmu i demokracji parlamentarnej. Ważnym zadaniem tej inicjatywy jest również aktywizacja młodych ludzi do działania na rzecz ich środowisk lokalnych. Do udziału zaproszeni są wszyscy uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy nie byli wcześniej posłami SDiM.

Informacje na temat Sejmu Dzieci i Młodzieży będą publikowane na stronie internetowej Sejmu RP, a także na stronach współorganizatorów. Pytania dotyczące projektu można kierować pod adres mailowy: sdim@sejm.gov.pl, a także pod numerem telefonu 22 694 28 10.

Zachęcamy do udziału! 

Data: 2016/02/24

 
Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2020 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT