Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

DOKUMENT DO SPRAWDZENIA

ZAMÓW DOKUMENT

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNYKomunikaty MEN

Rok szkolny 2017/2018 „Rokiem dla Niepodległej”

W związku ze zbliżającą się 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, Minister Anna Zalewska zapowiedziała, że obecny rok szkolny 2017/2018 będzie „Rokiem dla Niepodległej”.

MEN od kilku lat nadaje hasła przy okazji kolejnych inauguracji roku szkolnego, aby w ten sposób zwrócić uwagę na ważne idee i problemy związane z edukacją.

Poprzedni rok szkolny 2016/2017 ogłoszony był „Rokiem Wolontariatu”. W ramach działań związanych z promocją idei wolontariatu Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło konkurs „Wolontariusz Roku” oraz nagrodziło uczniów wyróżniających się w pracy na rzecz innych osób i instytucji. Jednocześnie minister Anna Zalewska sama – jako wolontariuszka – angażowała się w inicjatywy związane z wolontariatem, m.in. honorowe krwiodawstwo czy akcję sprzątania świata.

W październiku tego roku w ramach kontynuacji idei wolontariatu chcemy nagrodzić „Nauczyciela-Wolontariusza Roku”. Wspomniała o tym szefowa MEN podczas swojego wystąpienia na inauguracji roku szkolnego w Dobrzechowie na Podkarpaciu.

 

 

Departament Informacji i Promocji
Ministerstwo Edukacji Narodowej 

Data: 2017/09/04

 
Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2020 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT