Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

DOKUMENT DO SPRAWDZENIA

ZAMÓW DOKUMENT

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNYKomunikaty MEN

Sekretarz stanu Tadeusz Sławecki o pomocy w kształceniu uczniów niepełnosprawnych

Sekretarz Stanu Tadeusz Sławecki spotkał się z dyrektorami poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz z przedstawicielami specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych znajdującymi się na terenie województwa lubelskiego.

W świetlicy Państwowej Straży Pożarnej w Radzyniu Podlaskim wiceminister Tadeusz Sławecki wraz z przedstawicielami Ministerstwa Edukacji Narodowej odpowiadał na pytania związane z interpretacją oraz stosowaniem w praktyce przepisów kształcenia uczniów niepełnosprawnych, w tym w edukacji włączającej. Podjęto również tematy związane z udzielaniem dzieciom i młodzieży pomocy, co ściśle wiąże się z zadaniami realizowanymi przez poradnie psychologiczno-pedagogiczne. Współorganizatorem spotkania był Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim.

 

W Publicznym Gimnazjum im. Harcmistrza Michała Stefana Lisowskiego w Czemiernikach -przedstawiciele MEN spotkali się z instruktorami harcerstwa. W trakcie spotkania z naczelnikiem ZHP hm. Małgorzatą Sinicą omawiano współpracę związku w zakresie wychowania. W radzyńskiej Izbie Regionalnej delegacja MEN uczestniczyła w otwarcia wystawy „Henryk Sienkiewicz i wpływ jego twórczości na postawy patriotyczne młodzieży w czasie II wojny światowej".

Data: 2014/02/07

 
Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2020 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT