Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

DOKUMENT DO SPRAWDZENIA

ZAMÓW DOKUMENT

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNYKomunikaty MEN

Stypendia ministra edukacji narodowej

320 uczniów otrzymało w tym roku stypendia ministra edukacji narodowej. Szefowa MEN wręczyła je w trakcie piątkowej gali.

 

– Jesteście fantastyczni. Gratuluję sukcesów i życzę kolejnych – powiedziała Joanna Kluzik-Rostkowska w trakcie uroczystej gali wręczenia dyplomów stypendium ministra edukacji narodowej. Spotkanie odbyło się w Auli dawnej biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego (Auditorium Minus).

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej jest jedną z form wyrażenia uznania dla uczniów uzyskujących wybitne osiągnięcia edukacyjne. Każdego roku do MEN wpływa około dwóch tysięcy wniosków o przyznanie tego wyróżnienia. Wszystkie te wnioski dotyczą uczniów, mogących się pochwalić znakomitymi wynikami w różnorodnych dziedzinach edukacji. Także międzynarodowymi sukcesami.

W tym roku stypendium trafiło do 320 uczniów, którzy odnieśli największe sukcesy w nauce i sporcie. Kwota stypendium to 3.000 zł jednorazowej, nieopodatkowanej nagrody dla każdego z 320 stypendystów. Na wypłatę stypendiów przeznaczono łączna kwotę 960.000 zł.

Aby ją zdobyć trzeba być m.in. laureatem nie jednej, a dwóch olimpiad!

W tym roku stypendia otrzymali – LISTA STYPENDYSTÓW. 

– Gratuluję nie tylko uczniom i dumnym rodzicom, ale też nauczycielom, którzy pracują z tymi najlepszymi. Dobrze wiem, że praca z nimi wcale nie jest łatwa – powiedziała Joanna Kluzik-Rostkowska. – Uważam, że gdyby pozwalał na to budżet państwa, to przede wszystkim właśnie wy powinniście być zarabiać lepiej – dodała.

 

Departament Informacji i Promocji
Ministerstwo Edukacji Narodowej

Data: 2015/10/16

 
Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2020 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT