Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

DOKUMENT DO SPRAWDZENIA

ZAMÓW DOKUMENT

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNYKomunikaty MEN

Zmiana terminu konferencji „Opracowanie koncepcji organizacji edukacji uczniów niepełnosprawnych”

Informujemy, iż w związku z bardzo dużym zainteresowaniem konsultacjami publicznymi dotyczącymi opracowania koncepcji organizacji edukacji uczniów niepełnosprawnych, zmieniony zostanie termin konferencji, która miała odbyć się w dniu 28 kwietnia br. w Ministerstwie Edukacji Narodowej na 8 czerwca 2015 r. w Warszawie.

Celem zmiany jest zapewnienie warunków dla udziału w konferencji jak największej liczbie zainteresowanych osób (w pierwszym etapie rejestracji swój udział zgłosiło ponad 200 osób).

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji, prosimy o ponowną rejestrację za pomocą formularza rejestracyjnego. Zgłoszenia przyjmowane będą od dnia 8 kwietnia do dnia 30 kwietnia br.

Szczegółowe informacje dotyczące miejsca konferencji oraz programu przesłane zostaną na adresy e-mail podane przez Państwa w formularzu rejestracyjnym.

Za powstałe trudności serdecznie przepraszamy i liczymy na Państwa obecność.

Jednocześnie informujemy, że w związku z organizowaniem dodatkowej sesji warsztatowej, zmianie ulega termin przedstawienia raportu z konsultacji publicznych – zostanie on opublikowany do dnia 22 czerwca 2015 roku (pierwotny termin to 15 maja 2015 roku).

Dodatkowa sesja warsztatowa odbędzie się w Katowicach 20 kwietnia 2015 roku. Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach, prosimy o rejestrację za pomocą formularza rejestracyjnego. Zgłoszenia przyjmowane będą od dnia 8 kwietnia do 16 kwietnia br.

Informacje na temat konsultacji publicznych uzyskać można u Pani Agnieszki Wawrzaszek-Łoś adres e-mail: agnieszka.wawrzaszek-los@men.gov.pl, tel. 22 34 74 667 lub Pani Elżbiety Magiery adres e-mail: elzbieta.magiera@men.gov.pl tel. 22 34 74 324.

Ministerstwo Edukacji Narodowej nie zwraca kosztów dojazdu, ani noclegu.

Konsultacje społeczne odbywają się w ramach projektu PO KL „Sprawne konsultacje społeczne w Ministerstwie Edukacji Narodowej” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Data: 2015/04/07

 
Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2021 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT