Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Ponieważ nauczyciel nie ukończył studiów podyplomowych w zakresie historii sztuki, nie posiada kwalifikacji do nauczania historii sztuki - § 3 ust. 1 pkt 3 rozporządzenia...

PORADA PRAWNA

04 marca 2019 Kadry

CZY NAUCZYCIEL POSIADAJĄCY WYKSZTAŁCENIE- STUDIA MAGISTERSKIE NA KIERUNKU FILOLOGIA POLSKA Z PRZYGOTOWANIEM PEDAGOGICZNYM I STUDIA PODYPLOMOWE NA KIERUNKU WIEDZA O KULTURZE MOŻE UCZYĆ PRZEDMIOTU HISTORIA SZTUKI?

Ponieważ nauczyciel nie ukończył studiów podyplomowych w zakresie historii sztuki, nie posiada kwalifikacji do nauczania historii sztuki - § 3 ust. 1 pkt 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli, Dz.U. z 2017 r., poz. 1575).

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe





Copyright 2019 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT