Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

DOKUMENT DO SPRAWDZENIA

ZAMÓW DOKUMENT

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Nauczyciel przedszkola z tytułem licencjata z wychowania przedszkolnego posiada kwalifikacje do pracy na tym stanowisku, zgodnie z § 4 rozporządzenia Ministra Edukacji...

PORADA PRAWNA

30 czerwca 2020 Awans zawodowy

Czy nauczyciel pracujący, który uzyskał dyplom licencjacki wychowania przedszkolnego w czerwcu 2020 r. może od września 2020, rozpocząć staż na nauczyciela kontraktowego?

Nauczyciel przedszkola z tytułem licencjata z wychowania przedszkolnego posiada kwalifikacje do pracy na tym stanowisku, zgodnie z § 4 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U. z 2017 r., poz. 1575 ze zm.). Nauczyciel będzie mógł rozpocząć staż od września 2020 r., jeśli będzie zatrudniony co najmniej na pół etatu zgodnie z kwalifikacjami (na stanowisku nauczyciela przedszkola) – art. 3 pkt 3, art. 9b ust. 1 i art. 9d ust. 1 i 2 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela, Dz. U. z 2019 r., poz. 2215. 

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2020 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT