Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Dokumentacja szkoły powinna odzwierciedlać rzeczywistą i aktualną jej pracę, oznacza to, że ucznia należy wpisać wg decyzji i wpływających dokumentów do...

PORADA PRAWNA

Czy po zakończeniu rekrutacji w szkole podstawowej można wpisać ucznia (przychodzącego z likwidowanej szkoły) do Księgi Ucznia z datą wakacyjną, np. czerwcową, czy lipcową. A jeżeli nie, to czy jest on uczniem naszej szkoły w tym okresie wakacyjnym tylko na podstawie karty zapisu?

Dokumentacja szkoły powinna odzwierciedlać rzeczywistą i aktualną jej pracę, oznacza to, że ucznia należy wpisać wg decyzji i wpływających dokumentów do szkoły.

Podstawa prawna: Rozporządzenie z dnia 25 sierpnia 2017 r. w sprawie sposobu prowadzenia przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki dokumentacji przebiegu nauczania.

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2019 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT