Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Wymóg dostosowania do 31 sierpnia 2020 r. warunków lokalowych do rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 sierpnia 2017 r. w sprawie rodzajów innych form...

PORADA PRAWNA

07 lutego 2018 Prawo oświatowe

Czy to prawda, że od 2020 roku przedszkole nie będzie mogło funkcjonować na piętrze budynku? Czy przepis będzie dotyczył zarówno już tych przedszkoli istniejących od kilku lat i tych, które są dopiero projektowane?

Wymóg dostosowania do 31 sierpnia 2020 r. warunków lokalowych do rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 sierpnia 2017 r. w sprawie rodzajów innych form wychowania przedszkolnego, warunków tworzenia i organizowania tych form oraz sposobu ich działania, Dz.U. z 2017 r., poz. 1657 (w tym do lokalu na pierwszej kondygnacji nadziemnej) dotyczy publicznych i niepublicznych punktów i zespołów, założonych i funkcjonujących przed dniem 1 września 2017 r. (§ 14 w zw. z § 4 ust. 2 pkt 2 ww. rozporządzenia). 

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Podstawa prawna

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2019 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT