Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY

POLECAMY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze zgodnie z § 4.1. rozporządzenia MEN z 23 kwietnia 2013r.w sprawie warunków i sposobu organizowania zajęć rewalidacyjno-wychowawczych dla...

PORADA PRAWNA

04 grudnia 2017 Prawo oświatowe

Czy zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze indywidualne muszą być organizowane tylko w domu? Czy może część być organizowana w szkole? W rozporządzeniu nie widzę aby były ograniczenia.

Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze zgodnie z § 4.1. rozporządzenia MEN z 23 kwietnia 2013r.w sprawie warunków i sposobu organizowania zajęć rewalidacyjno-wychowawczych dla dzieci i młodzieży z upośledzeniem umysłowym w stopniu głębokim(Dz.U. z 7 maja 2013 poz. 529) mogą być prowadzone w przedszkolu, w tym przedszkolu specjalnym lub w szkole, w tym szkole specjalnej położonej najbliżej miejsca zamieszkania lub pobytu dzieci i młodzieży. 

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Podstawa prawna

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe





Copyright 2017 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT