Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

DOKUMENT DO SPRAWDZENIA

ZAMÓW DOKUMENT

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Elementy szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej wchodzą w skład szkolenia okresowego bhp pracowników. Ramowy program szkolenia okresowego zawiera m.in. zasady...

PORADA PRAWNA

Jak często należy przeprowadzać szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej dla pracowników szkoły(nauczyciele+obsługa)?

Elementy szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej wchodzą w skład szkolenia okresowego bhp pracowników. Ramowy program szkolenia okresowego zawiera m.in. zasady postępowania w razie wypadku w czasie pracy i w sytuacjach zagrozeń (np. pożaru, awarii), w tym zasady udzielania pierwszej pomocy w razie wypadku. 

Szkolenie przeprowadza się w stosunku do pracowników obsługi (stanowiska robotnicze) nie rzadziej niż co 3 lata, a w stosunku do nauczycieli i pracowników administracji - nie rzadziej niż co 6 lat.

 

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2020 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT