Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

DOKUMENT DO SPRAWDZENIA

ZAMÓW DOKUMENT

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Na dzień dzisiejszy jest tylko projekt nowego rozporządzenia w sprawie kwalifikacji wymaganych od nauczycieli. Kiedy zostanie podpisany przez minister edukacji - nie wiadomo....

PORADA PRAWNA

14 marca 2017 Kadry

Jakie wykształcenie od 01.09.2017 r. powinien posiadać nauczyciel wspomagający dziecko z zespołem aspergena i autyzmem. Proszę o ustawę lub rozporządzenie.

Na dzień dzisiejszy jest tylko projekt nowego rozporządzenia w sprawie kwalifikacji wymaganych od nauczycieli. Kiedy zostanie podpisany przez minister edukacji - nie wiadomo. Ale w tym projekcie nie przewiduje się zmian w kwestii tzw. nauczyciela wspomagającego. Podobnie jak dzisiaj musi być to nauczyciel lub specjalista z kwalifikacjami w zakresie pedagogiki specjalnej, np. oligofrenopedagog lub nauczyciel-terapeuta osoby z autyzmem.

 

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2020 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT