Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

ZAMÓW DOKUMENT

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Na podstawie § 6 Rozporządzenia MEN z 11.08.2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego, w dniach wolnych od zajęć dydaktycznych szkoła ma obowiązek zorganizowania zajęć...

PORADA PRAWNA

17 października 2017 Kadry

W czasie dodatkowych dni wolnych od zajęć szkoła powinna zorganizować opiekę świetlicową. W jakim wymiarze godzinowym? Od której do której?

Na podstawie § 6 Rozporządzenia MEN z 11.08.2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego, w dniach wolnych od zajęć dydaktycznych szkoła ma obowiązek zorganizowania zajęć wychowawczo-opiekuńczych. Szkoła ma obowiązek informowania rodziców o możliwości udziału uczniów w zajęciach wychowawczo-opiekuńczych organizowanych w tych dniach.

Zasadniczo więc, szkoła powinna zapewnić uczniom opiekę na tych samych warunkach, jak w każdym innym dniu pracy (godziny pracy świetlicy szkolnej), chyba że rodzice zadeklarują wcześniejszy odbiór dzieci ze szkoły w tym dniu.

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Podstawa prawna

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe





Copyright 2019 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT