Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

DOKUMENT DO SPRAWDZENIA

ZAMÓW DOKUMENT

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNYGłosujesz na dokument

Wzór porozumienia z podmiotem z zakresu leczenia stomatologicznego

Witam serdecznie, poszukuję wzoru porozumienia w temacie leczenia stomatologicznego zgodnego z ustawą z dnia 12 kwietnia 2019 r. o opiece zdrowotnej nad uczniami. Dzwoniłam do NZF-tu, powiedzieli mi, że mamy sobie sami opracować. Będę wdzięczna za stworzenie takiego porozumienia.

Prosimy o podanie adresu poczty e-mail, na który wyślemy Państwu informację o publikacji powyższego dokumentu - w przypadku uzyskania przez niego wymaganej liczby głosów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Forum Media Polska Sp. z o.o. z siedziba w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych. Wydawnictwo zapewnia klientom prawo do wgladu i zmiany swoich danych osobowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Forum Media Polska Sp. z o.o. z siedziba w Poznaniu, ul. Polska 13, za pomoca środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług droga elektroniczna.
* Redakcja serwisu dołoży wszelkich starań, aby opracować i opublikować dokumenty proponowane przez użytkowników serwisu. Podanie i potwierdzenie adresu e-mail przez osobę oddającą głos jest warunkiem koniecznym do zapewnienia poprawności i rzetelności wyników głosowania.
Copyright 2020 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT