Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole
Temat: stań na mianowanego a zwolnienie lekarskie
04-03-2013 18:40
Witam, proszę o pomoc w odpowiedzi na pytanie. 1 września 2010r. rozpoczęłam staż na nauczyciela mianowanego, który ma zakończyć się 31 maja 2013r. Od 11 lutego do 6 marca 2013r., przebywam na ciągłym zwolnieniu w związku z zajściem w ciążę. Zwolnienie chcę kontynuować do końca 3 miesiąca ciąży, czyli jeszcze około miesiąc musiałabym je przedłużyć. Później chciałabym wrócić i pracować do końca czerwca. Termin porodu to październik, w związku z czym po wakacjach nie wróciłabym już do pracy na pewno do końca nowego roku szkolnego, a dalej jeszcze nie wiem. W trakcie stażu byłam może 2 razy na tygodniowych zwolnieniach. Moje pytanie dotyczy przedłużenia okresu stażu. Czy jeśli przerwałabym na 1 dzień urlop i przyszła do pracy, tak żeby ciągłość zwolnienia nie przekroczyła 1 miesiąca to będę mogła zakończyć staż o terminie, czy też zwolnienia się sumują? Czy zwolnienie może być też przerwane przerwą weekendową, czy taka się nie liczy? Jak to wygląda z okresem 1 roku zwolnienia? Jeśli w moim przypadku byłoby to po okresie teoretycznego zakończenia stażu, jak wyglądałaby wtedy u mnie kontynuacja stażu, gdyby okres realizacji mi się wydłużył? Jakie byłoby najlepsze rozwiązanie mojej sytuacji, żebym nie musiała rozpoczynać stażu od początku?

Cytat_d Cytat_g



Copyright 2024 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT