Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole
Temat: Awans i kwalifikacje
Lidcel
dyrektor
30-06-2017 13:34
Dzień Dobry, Mam pytanie odnośnie kwalifikacji tzn. W 2007 roku Pani X ukończyła Politechnikę Śląska - więc posiada tytuł magistra inżyniera. Natomiast w tym roku skończyła studia pedagogiczne licencjackie niestacjonarne - wychowanie wczesnoszkolne i przedszkolne. Oczywiście uprawnienia do nauczania w przedszkolu zdobyła po obronie pracy licencjackiej, jednak chciałabym wiedzieć czy można ją zakwalifikować do osób posiadających uprawnienia z tytułem magistra czy bez??? Chodzi mi dokładnie czy tytuł magistra - licząc do awansu zawodowego - można liczyć ten z Politechniki - czy musi być uzyskany dokładnie tytuł magistra pedagogiki?? (biorąc pod uwagę tabelę nie jest to określone) Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Cytat_d Cytat_g
Nadzorka
dyrektor
07-07-2017 16:43
Jej kwalifikacje to wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym. I to jest najważniejsze. Nie jest ważne, ze magisterkę robiła na politechnice. Wazne jest, że ma tytuł i nikt nie może jej go pozbawić. Odpowiadając na Twoje pytanie - tak kwalifikujesz tę nauczycielkę jako magister.

Cytat_d Cytat_g



Copyright 2024 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT