Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNYKomunikaty MEiN

Forum OSEregio – zapraszamy nauczycieli do udziału w konferencjach

Zapraszamy nauczycieli do udziału w konferencjach regionalnych na temat nowych technologii w edukacji w ramach Forum OSEregio. Najbliższe wydarzenie odbędzie się już jutro, w piątek, 20 września br. w Ostrołęce, kolejne – 24 września w Policach.

Spotkania mają być płaszczyzną wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie wykorzystywania nowych technologii w procesie kształcenia. W konferencjach będą uczestniczyli członkowie kierownictwa oraz przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Cyfryzacji, Naukowej Akademickiej Sieci Komputerowej, a także eksperci zajmujący się nowymi technologiami w edukacji.

Celem konferencji OSEregio jest popularyzacja projektu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. Na spotkaniach eksperci przybliżą praktyczne możliwości wykorzystania OSE w dydaktyce szkolnej. Będą kładki nacisk na bezpieczne i celowe wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w procesie edukacyjnym.

Projekt OSEregio jest skierowany do nauczycieli i dyrektorów szkół.

Najbliższe wydarzenia odbędą się w:

Ostrołęce – 20 września 2019 r.,
Policach – 24 września 2019 r.,
Białej Podlaskiej – 27 września 2019 r.,
Białymstoku – 7 października 2019 r.
Uczestnicy Forum OSEregio będą mogli wygrać mobilną pracownię komputerową dla swojej szkoły, składającą się z 16 laptopów, punktu dostępu do internetu oraz szafy mobilnej. Wystarczy, że podczas rejestracji na Forum OSEregio wezmą udział w specjalnej edycji konkursu OSEWyzwanie.

Nauczycieli i dyrektorów szkół zainteresowanych udziałem w konferencjach zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem strony https://oseregio.pl/.

Zachęcamy do udziału!  

Data: 2019/09/19

 
Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2024 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT