Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNYKomunikaty MEiN

Uwaga media. Zapowiedź Kongresu Powiatów „Dobry Zawód” – 6 kwietnia, Wrocław

Jutro, w piątek, 6 kwietnia, w godzinach 10.00-14.00 we Wrocławiu odbędzie się Kongres Powiatów „Dobry zawód” poświęcony szkolnictwu branżowemu i technicznemu.

Podczas wydarzenia Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska poinformuje o zmianach w szkolnictwie branżowym i technicznym planowanych od roku szkolnego 2019/2020.

Minister Anna Zalewska podpisze porozumienie oraz listy intencyjne z przedstawicielami spółek Skarbu Państwa oraz organizacji pracodawców o współpracy na rzecz szkolnictwa branżowego i technicznego. Prezentowane będą również nowe rozwiązania wprowadzone w Systemie Informacji Oświatowej (SIO). Jeden z tematów wydarzenia to także finansowanie kształcenia zawodowego w ramach programów Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Podczas kongresu zaprezentowane będą również dobre praktyki dotyczące współpracy samorządu, przedsiębiorstwa i szkoły.

Wydarzenie organizowane jest przez Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji.

W kongresie weźmie udział prawie 1000 osób z całej Polski, wśród nich przedstawiciele ministerstw, władz wojewódzkich i powiatowych, spółek Skarbu Państwa, kuratorzy oświaty, parlamentarzyści, kierownictwo i dyrektorzy departamentów MEN oraz dyrektorzy jednostek podległych MEN, a także dyrektorzy szkół, nauczyciele i uczniowie ze szkół kształcących w zawodach.

Miejsce Kongresu:

Wrocławskie Centrum Kongresowe (WCK) przy Hali Stulecia (ul. Wystawowa 1, wjazd od strony parkingu Budimexu).
Redakcje zainteresowane udziałem w kongresie prosimy o zgłoszenie uczestnictwa za pomocą adresu email: biuro.prasowe@men.gov.pl – dziś, 5.04.2018, do godziny 20.00

Parking:

Do dyspozycji uczestników kongresu przeznaczono znajdujący się przed Centrum Kongresowym prywatny, płatny parking Budimex (Wrocławskie Centrum Kongresowe nie ma swojego parkingu). Wjazd na parking po pobraniu biletu parkingowego. Prosimy o przesłanie numerów rejestracyjnych wozów transmisyjnych (zgłoszenia potrzebne do uzyskania zgody na wjazd).
Zasady uczestnictwa w Kongresie

8.15-9.30 – montaż wozów transmisyjnych (alejka przy WCK – miejsca oznaczone)
9.00-10.00 – rejestracja mediów – odbiór identyfikatorów (poziom -1 tzw. Przyziemie)
Biuro prasowe – sala B, (poziom -1 tzw. Przyziemie)
Transmisja on-line

Kongres będzie transmitowany na żywo on-line od godz. 10.00. Informacja o streamingu zostanie udostępniona na stronie internetowej MEN rano w dniu wydarzenia.
UWAGA! Nie przewidujemy indywidualnych wypowiedzi dla mediów podczas kongresu. Udział dziennikarzy za zasadzie Foto opp.

Kontakt prasowy:

Organizacja konferencji, pytania prasowe, rejestracja dziennikarzy – Justyna Sadlak, biuro prasowe MEN, tel.: 667633553, mail: biuro.prasowe@men.gov.pl.
Instalacja wozów, parking – Hanna Lipińska, tel. 784 465 652.
Departament Informacji i Promocji
Ministerstwo Edukacji Narodowej

 

Program Kongresu Powiatów "Dobry Zawód" 

Data: 2018/04/05

 
Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2024 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT