Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

DOKUMENT DO SPRAWDZENIA

ZAMÓW DOKUMENT

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne W zależności od decyzji rodziców, dziecko będzie mogło w wieku 6 lat kontynuować wychowanie przedszkolne - odbywać roczne przygotowanie przedszkolne w dotychczasowym lub...

PORADA PRAWNA

Czy uczeń 5-letni uczęszczający za zgodą rodziców do oddziału przedszkolnego grupującego dzieci 6-letnie, może jako dziecko 6-letnie przejść do klasy pierwszej czy będzie musiał jeszcze raz powtarzać rok w zerówce?

W zależności od decyzji rodziców, dziecko będzie mogło w wieku 6 lat kontynuować wychowanie przedszkolne - odbywać roczne przygotowanie przedszkolne w dotychczasowym lub innym przedszkolu albo może na wniosek rodziców (nie ma takiego obowiązku) rozpocząć naukę w I klasie szkoły podstawowej – art. 31 ust. 1, 4 i 5 oraz art. 36 ust. 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe, Dz. U. z 2018 r., poz. 996 ze zm. 

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe





Copyright 2020 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT