Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

DOKUMENT DO SPRAWDZENIA

ZAMÓW DOKUMENT

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Dopiero od dnia 1 września 2018 r. dyrektor będzie zajmował stanowisko kierownicze i będzie korzystał z uprawnień na tym stanowisku (art. 63 ust. 1 w zw. z art. 64 ust. 1 i...

PORADA PRAWNA

Dyrektor wygrał konkurs w kwietniu. Kiedy może powołać wicedyrektora? Czy musi czekać aż do 1 września 2018 roku? Czy może wszystkie procedury związane z powołaniem wicedyrektora rozpocząć już w maju i zakończyć w czerwcu?

Dopiero od dnia 1 września 2018 r. dyrektor będzie zajmował stanowisko kierownicze i będzie korzystał z uprawnień na tym stanowisku (art. 63 ust. 1 w zw. z art. 64 ust. 1 i art. 68 ust. 1 PO), nie jest więc upoważniony do prowadzenia procedur wyłaniających wicedyrektora w maju i czerwcu 2018 r. - w tym okresie mógłby je prowadzić aktualny dyrektor np. po konsultacjach z przyszłym dyrektorem (art. 64 ust. 1 PO).

 

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Podstawa prawna

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2021 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT