Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Ocena pracy dyrektora będzie obowiązywać wg aktualnie obowiązujących przepisów prawa, chyba, że chodzi o ocenę dorobku zawodowego nauczyciela po skończonym stażu....

PORADA PRAWNA

24 września 2018 Awans zawodowy

Nauczyciel mianowany w maju 2018 r. kończy staż na nauczyciela dyplomowanego. Na jakich zasadach będzie dokonywana ocena dyrektora (czy na dotychczasowych zasadach czy po nowemu). Jak należy przygotować dokumentację do awansu zawodowego czy są jakieś nowe wymogi? Jaka będzie forma egzaminu dla nauczyciela w organie nadzoru pedagogicznego. Proszę też o podstawę prawną.

Ocena pracy dyrektora będzie obowiązywać wg aktualnie obowiązujących przepisów prawa, chyba, że chodzi o ocenę dorobku zawodowego nauczyciela po skończonym stażu. Wówczas oceny tej dokonuje się wg przepisów obowiązujących podczas rozpoczęcia tego stażu.Dyrektor nie odbywa stażu w rozumieniu rozporządzenia o awansie zawodowym.Prosimy o doprecyzowanie pytania.

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2024 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT