Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

DOKUMENT DO SPRAWDZENIA

ZAMÓW DOKUMENT

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne O ile dotychczasowy statut szkoły wśród zagadnień dotyczących organizacji pracy szkoły lub obowiązków nauczycieli przewidywał, że dzienniki są prowadzone w formie...

PORADA PRAWNA

Od 1 września 2020 r. w naszej szkole będzie obowiązywał tylko dziennik elektroniczny, w związku z tym proszę o informację jakie zapisy powinny znaleźć się w statucie szkoły?

O ile dotychczasowy statut szkoły wśród zagadnień dotyczących organizacji pracy szkoły lub obowiązków nauczycieli przewidywał, że dzienniki są prowadzone w formie papierowej albo papierowej i elektronicznej, wówczas takie postanowienia statutu należy zmienić poprzez wskazanie, że dzienniki są prowadzone (tylko) w formie elektronicznej – art. 98 ust. 1 pkt 6 i 7 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe, Dz. U. z 2020 r., poz. 910. Jeśli natomiast statut nie określał formy dzienników, nie ma obowiązku dodawania nowego postanowienia w tym zakresie. 

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2020 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT