Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego jest składane po zakończeniu okresu stażu jako odrębny etap postępowania awansowego – art. 9c ust. 3 ustawy z dnia 26...

PORADA PRAWNA

28 maja 2019 Awans zawodowy

W tym roku nauczyciel kończy staż na nauczyciela mianowanego. Dwa lata pracował w innej szkole. Jakie obowiązują przepisy i w jakiej formie składa sprawozdanie za okres stażu po nowemu czy cały staż według starych przepisów?

Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego jest składane po zakończeniu okresu stażu jako odrębny etap postępowania awansowego – art. 9c ust. 3 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela, Dz. U. z 2018 r., poz. 967 ze zm. W związku z tym sprawozdanie jest składane na podstawie § 4 ust. 5 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 26 lipca 2018 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli, Dz.U. z 2018 r., poz. 1574, czyli w terminie 7 dni od dnia zakończenia stażu.

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2024 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT