Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

DOKUMENT DO SPRAWDZENIA

ZAMÓW DOKUMENT

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Nie, nie jest to możliwe. Zajęcia z art. 42 KN są zajęciami dodatkowymi uwzględniającymi potrzeby uczniów z różnych oddziałów, nie mogą być przeznaczone na cel...

PORADA PRAWNA

27 listopada 2014 Inne

Jeśli nauczyciel dłużej choruje, a nie ma możliwości prowadzenia stałych zastępstw, za niego - tylko doraźnie, czy może swoje lekcje nadrobić z całą klasą na swoich zajęciach karcianych? Bardzo proszę o odpowiedź.

Nie, nie jest to możliwe. Zajęcia z art. 42 KN są zajęciami dodatkowymi uwzględniającymi potrzeby uczniów z różnych oddziałów, nie mogą być przeznaczone na cel określony w pytaniu.

Podstawa prawna: Karta Nauczyciela – ustawa z 26.01.1982 r. (ze zm.), w szczególności art. 42.
 

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Podstawa prawna

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe





Copyright 2020 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT